CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE ÇELİK TÜP CO.

Özel üretim Tek duvarlı çelik boru, çift cidarlı çelik boru, paket boru, kondenser, soğutma vb için evaporatör.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD.

iyi kalite Bundy çelik boru satış için
iyi kalite Bundy çelik boru satış için
İleriye dönük sizinle yakın zaman işbirliği.

—— adı

Ürün kalitesi iyi, biz sizinle işbirliği için memnun

—— Kimmy

Düz çelik bundy boru, çok mutlu işbirliği aldık.

—— karap

Hizmetiniz için teşekkür ederiz, biz şirket ziyaret etmekten çok mutluluk

—— Mustafa

Ben sohbet şimdi

CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD.

1 2 3 4 5
CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD. CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD. CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD. CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD. CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Wushun
No. Çalışanları : 700~1000
Yıllık satış : 70 million-80 million
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 10% - 20%

CHANGZHOU WUJIN SHUNDA GÜVENLİ ÇELİK TÜP CO.

Changzhou Wujin Shunda Hassas Çelik Boru Co, Ltd, Changzhou Şehri, Lijia kasabasında bulunmaktadır. 1996 yılında kuruluşundan bu yana, uzun yıllar süren çabalarıyla, şirket Çin'de buzdolaplarında kullanılan çelik boru, buharlaştırıcı ve kondenser üretiminde önde gelen üreticilerden biri haline geldi. Bu şirket 70000 metrekarelik bir alanı (inşaat alanı) kapsıyor ve Çin'deki en eksiksiz ürün kategorisini ve özelliklerini üreten hakim üreticilerden biri haline geldi. Şirket, her yıl 50000 ton çelik boru ve 10 milyon evaporatör ve kondenser seti üretebilir. Tek kaynaklı çelik boru (tek bakır kaynaklı çelik borular, galvanizli tek borular, parlak tavlanmış borular dahil), çift cidarlı borular, kompresör boruları, buharlaştırıcılar ve kondansatörler içeren Wu Shun markası. Çin ve yurtdışındaki birçok tanınmış buzdolabı / dondurucu ve kompresör markalarına kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Şirket ISO9001 kalite yönetim sistemi ve ISO14001 çevre yönetim sistemi sertifikasını aldı.

Şirketimiz endüstri gelişimine yön vermektedir. Ulusal standart "GB / T24187-2009" Soğuk çekme hassas tek kaynaklı çelik boru ve " GB / T34020.1-2017" çift cidarlı bakır kaynaklı çelik boruların hazırlanmasında en büyük katılımcılardan biridir - Bölüm 1 ve ayrıca metalurji endüstrisi birliği standardının hazırlanmasında YB / T4164-2007 Çift lehimli çelik boru endüstrisi, buzdolaplarında kullanılan çelik borular için ulusal standartlar ve endüstri standardı tamamlanmaktadır. Son yıllarda firmamız bağımsız ve sürekli yenilikler yaptı ve arka arkaya Jiangsu eyaletinde Yeni ve Yüksek Teknoloji Girişimi, Jiangsu eyaletinde Özel Teknoloji Şirketi ve Changzhou Şehrinde Özel Teknoloji Şirketi onurunu kazandı.

İletişim bilgileri
CHANGZHOU WUJIN SHUNDA PRECISE STEEL TUBE CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Julie zhang

Tel: 86-519-86237201

Faks: 86-519-86231618

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)